(Szabó György)
Egy honvéd-köztüzér élete 1848/9-ben. Történeti ön-életleirás.
1875 Bp. Franklin83. árverés / 109.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
71061
A szerzőt a Hadtörténelmi Levéltárban található eredeti kézirat alapján dr. Hermann Róbert hadtörténész azonosította.
(4)+241+(3)p.
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben.