Szabó József
Pest-Buda környékének földtani leírása
1858 Pest Emich Gusztáv70. árverés / 544.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
61853
A melléklet Budapest környékének első földtani térképe, mérete 430 x 590 mm. Színes kőnyomat, készítette Rohn Alajos.
VIII+IV+5-58p.+1 térk. (színes, kihajt.) (Természettudományi pályamunkák. 4. kötet.)
Enyhén foltos, aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.