Szabó Oreszt, dr.
A magyar oroszokról. (Ruthének.)
Bp. Franklin.)140. árverés / 395.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 9 000 FtAzonosító
95221
Contemporary half cloth. Spine gilt.
300+(2)p.+10t. (Nemzetiségi ismertető könyvtár. I.)
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.