Szabolcska Mihály
Ujabb versek
1898 Bp Singer és Wolfner.62. árverés / 460.
Kikiáltási ár: 1 000 Ft Leütési ár: 1 000 FtAzonosító
61866
152+(8)p.
Díszes, kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel. Szüry: 4087.