Szabolcska Mihály A mű címe Ujabb versek 1898 Bp, Singer és Wolfner. 152+(8)p. Díszes, kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel. Szüry: 4087. 62. árverés / 460. Kikiáltási ár: 1 000 Ft Leütési ár: 1 000 Ft Kedvencekhez ad