Szalay László
Fiume a magyar országgyülésen
1861 Pest Ráth Mór140. árverés / 397.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
95478
Contemporary half cloth. Spine gilt.
24p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.