Szántó Andor -- Král Vilmos
Fiume államjogi helyzete
1901 Bp. Vas T. ny70. árverés / 552.
Kikiáltási ár: 2 400 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
65563
110p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.