Szántó Imre
Hévíz története. I. Az őskortól az 1857. évi tagosítás befejezéséig.
1977 Szeged (Szegedi Ny.)67. árverés / 506.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
55001
235+(1)p.+14t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóval.