Szántó Imre
1977 Szeged, (Szegedi Ny.) 235+(1)p.+14t. Aranyozott, kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóval.
67. árverés / 506.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Leütési ár: 2 000 Ft
Hévíz története. I. Az őskortól az 1857. évi tagosítás befejezéséig.