Szász Károly
1889 Bp., Franklin-Társulat IV+142p. Első kiadás. Dedikált példány. Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben (Gottermayer). Aranyozott lapszélekkel. Szüry: 4135.
62. árverés / 464.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 8 500 Ft
Bölcs Salamon. Bibliai dráma négy felvonásban.