Szász Károly
Bölcs Salamon. Bibliai dráma négy felvonásban.
1889 Bp. Franklin-Társulat62. árverés / 464.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 8 500 FtAzonosító
61884
IV+142p. Első kiadás. Dedikált példány.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben (Gottermayer). Aranyozott lapszélekkel. Szüry: 4135.