Szász Zoltán
Magyarság és zsidóság
Bp. Szekulesz Imre és Társa142. árverés / 194.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
95890
Gilt original cloth.
260p.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.