Szávay Gyula
--- ujabb verseskönyve
1897 Győr Szerző62. árverés / 466.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
61889
253p. Szabolcska Mihálynak dedikált példány.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel.