Széchenyi István, gróf: Véleményes jelentés a tiszaszabályozási ügy fejlődésérül

Széchenyi István, gróf
Véleményes jelentés a tiszaszabályozási ügy fejlődésérül
1848 (Pozsonyban, Belnay örökösei.) (2)+70p. Első kiadás. Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. A címlap felső sarka javítva. Later half cloth with gilt spine. Szentkirályi: 139.

105. árverés / 115.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Leütési ár: 110 000 Ft

A Széchenyi neve alatt megjelent művet munkatársa, Kovács Lajos írta Clark Ádám és mások közreműködésével. A könyv a Tisza-szabályozás addigi eredményeiről számol be és a szükséges intézkedésekre tesz javaslatot.