Széchenyi István, gróf

Véleményes jelentés a tiszaszabályozási ügy fejlődésérül

1848 (Pozsonyban Belnay örökösei.)

105. árverés / 115.

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Leütési ár: 110 000 Ft
76569

A Széchenyi neve alatt megjelent művet munkatársa, Kovács Lajos írta Clark Ádám és mások közreműködésével. A könyv a Tisza-szabályozás addigi eredményeiről számol be és a szükséges intézkedésekre tesz javaslatot.

(2)+70p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. A címlap felső sarka javítva. Later half cloth with gilt spine. Szentkirályi: 139.