Széchenyi Zsigmond, gróf
Csui!... Afrikai vadásznapló (1928. okt. -- 1929. ápr.)
1930 Bp. Dr. Vajna és Bokor142. árverés / 459.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
95874
Original cloth. Spine gilt.
409p.+41t. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.