Széchenyi Zsigmond, gróf
Két kecske
1942 Bp. Dr. Vajna és Bokor144. árverés / 487.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
79603
Slightly worn original cloth.
195+(2)p.+19t.
Enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben.