Széchy Károly
Gróf Gvadányi József. 1725-1801.
1894 Bp. MTT140. árverés / 300.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 26 000 FtAzonosító
95155
Hozzákötve: Schönherr Gyula: Hunyadi Corvin János 1473-1504 Bp., 1894. MTT. (4)+332p.+8t. (2 kétoldalas, ebből 1 színes)+5 mell. (2 színes, 2 kétoldalas)
Slightly worn original half leather. Spine richly gilt.
(4)+320p.+13t. (1 színes, 5 kihajt.)+5 kihajt. mell. (hasonmások)
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A kötéstáblák enyhén kopottak.