Székács Vince
Vadászemlékeimből
1941 Pestszenterzsébet Szerző96. árverés / 177.
Kikiáltási ár: 25 000 Ft Leütési ár: 50 000 FtAzonosító
74196
A rejtélyes kiadványnak csak a címlapja nyomtatott, a többi gépiratos szöveg, amelyet eredeti fotók illusztrálnak, kéziratos képaláírásokkal. A szerző feltehetően barátai számára készíttetett néhány példányt a kötetből, erre utal a címlap, az ajánlás, valamint a "kiadói" kötés is.
75+(15)p. 16 felragasztott fényképpel. A címlapon a szerző sajátkezű ajánlásával.
Aranyozott vászonkötésben. Gilt cloth binding.