Székely Gergely
Hetvenhárom év itthonn. Korrajz és politikai elmélkedések.
1893 Brassó Brassói Lapok ny138. árverés / 139.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 7 500 FtAzonosító
94905
Contemporary half cloth. Spine gilt.
XII+177+(3)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.