Székely Sámuel
Egy ujságiró emlékei
1926 Bp. (Wodianer és Fiai ny.)138. árverés / 453.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
94909
Gilt original cloth.
256p. Számozott (38./200), aláírt példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.