Szeley Dezső
Sporthorgász-lexikon
Bp. Paulovits Imre142. árverés / 458.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
96149
Gilt original cloth.
235+(9)p.+6t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.