Szemere Bertalan
Utazás külföldön. Második bővített kiadás. I-II. köt [egybekötve].
1845 Pest Geibel129. árverés / 216.
Kikiáltási ár: 25 000 Ft Leütési ár: 32 000 FtAzonosító
83294
2t. (címkép+díszcímlap)+(8)+280+(4)p.+2t.+289+(5)p.+1 kihajt. mell. Mindkét kötet címlapján metszetvignettával.
XX. századi félvászon-kötésben. 20th century half cloth.