Szendrei János
Országos Magyar Történeti Ötvösmű-kiállitási emlék
Bp. Franklin-Társulat ny.)140. árverés / 403.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
95250
Original cloth. Spine gilt.
(2)+32p.+XVt.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.