Szent László ünnep a Ludovika Akadémián. Képleleplezés.
1926 Bp. Ludovika Akadémia67. árverés / 516.
Kikiáltási ár: 2 400 Ft Leütési ár: 2 400 FtAzonosító
64137
26p. Szövegközti képekkel.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.