Szerb Antal
Utas és holdvilág
(Bp. Révai130. árverés / 372.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 200 FtAzonosító
91556
A művet az író barátja, Halász Gábor ismertette a Nyugat 1937/11. számában.
Slightly worn original cloth.
295+(2)p. Első kiadás.
Enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben.