Szikszói enyhlapok. Császár Ferencz szerkeztése mellett, kiadta Kunsch József.
1853 Pest, Müller Emil ny 1t.+(2)+II+(1)+4-333+(9)p.+6t. Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. A könyvtestet fordítva kötötték be.
142. árverés / 403.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft