[Szilágyi Sándor] Karádfi
Honvéd- és huszárélet anekdotokban. ---tól.
1850 Pest Heckenast61. árverés / 228.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 8 500 FtAzonosító
61939
127p.
Korabeli, gerincén aranyozott, piros félvászon-kötésben. Szüry: 4370.