Szilágyi Sándor
A magyar forradalom története 1848- és 49-ben
1850 Pest Heckenast140. árverés / 124.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 44 000 FtAzonosító
95059
Contemporary cloth, spine richly gilt. With gilt coat of arms of Hungary on front cover.
VIII+424p.
Díszesen aranyozott, korabeli vászonkötésben. Az első kötéstáblán aranyozott magyar címerrel. Szép példány.