Szilágyi Sándor: A magyar forradalom története 1848- és 49-ben

Szilágyi Sándor
A magyar forradalom története 1848- és 49-ben
1850 Pest, Heckenast VIII+424p. Díszesen aranyozott, korabeli vászonkötésben. Az első kötéstáblán aranyozott magyar címerrel. Szép példány.
140. árverés / 124.

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 44 000 Ft
Contemporary cloth, spine richly gilt. With gilt coat of arms of Hungary on front cover.