Szilágyi Sándor
A Rákóczyak kora Erdélyben. Első kötet [unicus].
1868 Pest Pfeiffer Ferdinánd140. árverés / 106.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 7 500 FtAzonosító
95375
Contemporary half cloth, spine gilt. Original covers bound inside.
(8)+328p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve.