Szini Gyula
Jókai. Egy élet regénye.
(Bp.) Genius70. árverés / 570.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
65815
1t.+235+(5)p. Számozott (1./50), aláírt példány.
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói bőrkötésben.