Szomory Dezső
A párizsi regény
Bp. Athenaeum151. árverés / 387.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
99625
Worn, original cloth.
478p. Dedikált példány.
Kopott, kiadói vászonkötésben.