Szüry Dénes
Drámai impressziók. 1893-1898.
1899 Bp Singer-Wolfner136. árverés / 255.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 8 500 FtAzonosító
59305
A címlapon ajánlással: "Tolnai Lajosnak a Képes Családi Lapok szerkesztőjének meleg üdvözlettel Szüry Dénes".
Contemporary half cloth. Spine gilt.
XVI+(2)+307p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.