Tabéry Géza
--- emlékkönyv
1930 Kolozsvár ESzC138. árverés / 111.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
94361
Slightly worn original half leather. Spine slightly damaged.
85+(2)+VIIp.+1t. Első kiadás. Számozott (165./?), névre szóló, előfizetői példány.
Kopottas, kiadói félbőr-kötésben. A gerincen kis sérülésekkel.