Tábori Kornél
Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny 191+(1)p. Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.
140. árverés / 107.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 5 000 Ft
Szegény Erdély
Contemporary cloth, spine gilt.