Tábori Piroska
Bp., Dante 6 színes t. Kopottas, kiadói félvászon-kötésben.
151. árverés / 307.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
A mi Házi Állataink. --- verseivel.
angol szoveg
Worn, original half cloth.