Tábori Piroska
A mi Házi Állataink. --- verseivel.
Bp. Dante151. árverés / 307.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
99789
Worn, original half cloth.
6 színes t.
Kopottas, kiadói félvászon-kötésben.