Takáts Sándor
Régi magyar kapitányok és generálisok. Második bővített kiadás.
(Bp.) Genius62. árverés / 494.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
61979
641+(3)p.
Aranyozott gerincű, modern vászonkötésben, az eredeti borító bekötve.