Tanterv és utasítás az elemi népiskola számára
1905 Bp. Magyar Kir151. árverés / 406.
Kikiáltási ár: 2 000 FtAzonosító
99858
Worn, contemporary half cloth.
LVI+335p.+1 kihajt. t.
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben.