Teleki Domokos, id. gróf
A Hóra-támadás története
1865 Pest Ráth Mór126. árverés / 354.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 18 000 FtAzonosító
82400
X+(2)+183+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve.