Teleki Sándor, gr(óf)
Emlékeim. Irta ---. Kiadta a Petőfi-társaság. I-II. kötet [egybekötve].
Bp. Aigner136. árverés / 132.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
93462
Restored, contemporary cloth.
(8)+259+(8)+290p.
Restaurált, korabeli vászonkötésben.