Tersánszky J(ózsi) Jenő
Az amerikai örökség
(Bp. Nyugat153. árverés / 470.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
100496
Inscribed by the author. Worn, stained, original half cloth.
167+(1)p. Dedikált példány.
Kopottas, foltos, kiadói félvászon-kötésben.