Thaly Kálmán
Dunántúli hadjárat 1707-ben. Hadtörténelmi tanulmány.
1880 Bp. Tettyey N. és Tsa70. árverés / 602.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
65655
VIII+228p. A második levélen Szabó Dezső ajándékozó soraival.
Enyhén sérült, korabeli félvászon-kötésben.