Thewrewk József, Ponori
Magyar anthologia. Kiadta ---. Második kötet.
1832 Pozsony Snischek130. árverés / 410.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
59411
Contemporary half cloth. Spine gilt.
(4)+124p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.