Thim József, dr.
A szerbek története a legrégibb kortól 1848-ig
1892 Nagy-Becskereken Pleitz Fer. Pál70. árverés / 605.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
65634
X+(2)+159+(2)+179+(2)+116p. (Történeti- nép- és földrajzi könyvtár. XXIV. kötet.)
Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben.