Thirring Gusztáv, dr.
Sopron és a magyar Alpok. Úti kalauz.
1911 Sopron Dunántúli Turista-Egyesület62. árverés / 512.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
66939
XVI+240p.+15t.+16 térkép (ebből 12 kétoldalas)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.