Thirring Gusztáv, dr.
1911 Sopron, Dunántúli Turista-Egyesület XVI+240p.+15t.+16 térkép (ebből 12 kétoldalas) Aranyozott, kiadói vászonkötésben.
62. árverés / 512.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Leütési ár: 5 000 Ft
Sopron és a magyar Alpok. Úti kalauz.