Thurn-Rumbach István
1941 Bp. Dr. Vajna és Bokor142. árverés / 461.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 200 FtAzonosító
95825
Restored original half cloth. Original cover bound inside.
225+(2)p. Lapszámozáson belül 20 egészoldalas táblával.
Restaurált, kiadói vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve.