Toldy Ferenc
A magyar költészet története. I-II. kötet [egybekötve].
1854 Pest Heckenast126. árverés / 360.
82529
1t.+XVI+240p.+1t.+XII+282+(2)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 4574-4575.