Toldy Ferenc
1854 Pest, Heckenast 1t.+XVI+240p.+1t.+XII+282+(2)p. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 4574-4575.
126. árverés / 360.
A magyar költészet története. I-II. kötet [egybekötve].