[Toldy István] 13.
Mit kell az 1848-iki törvényeken változtatni?
1866 Pest Lauffer71. árverés / 298.
65313
Hozzákötve: (Toldy István): A kiegyenlítés okmánytáras története. Első füzet [unicus]. Pest, 1867. Lauffer. 354+(2)p.
50p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.