(Toldy István)
A választások előtt
1868 Pest Ráth Mór138. árverés / 271.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
94279
Contemporary half cloth. Spine gilt.
(4)+242+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.