Tompa Mihály
--- legujabb költeményei
1867 Pest Heckenast62. árverés / 522.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
62047
(8)+167p.
Korabeli, díszesen aranyozott vászonkötésben. Gerince sérült. Aranyozott lapszélekkel.