Tompa Mihály
1867 Pest, Heckenast (8)+167p. Korabeli, díszesen aranyozott vászonkötésben. Gerince sérült. Aranyozott lapszélekkel.
62. árverés / 522.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Leütési ár: 5 000 Ft
--- legujabb költeményei