(Toroczkai-) Thoroczkai-Wigand Ede A mű címe A kert 1923 Bp., Pátria 215+(1)p. Gazdagon illusztrált. Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. 67. árverés / 562. Kikiáltási ár: 2 400 Ft Leütési ár: 5 000 Ft Kedvencekhez ad