Tóth Béla A mű címe 100 esti levél Bp., Lampel Róbert 408p. Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. 126. árverés / 368. Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 16 000 Ft Kedvencekhez ad