Tóth Béla
A Boldogasszony dervise és egyéb históriák.
1897 Bp. Athenaeum126. árverés / 361.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
59545
(4)+317+(2)p.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A rajzos, eredeti borító bekötve. Szüry: 4670.