Tóth Béla
1897 Bp., Athenaeum (4)+317+(2)p. Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A rajzos, eredeti borító bekötve. Szüry: 4670.
126. árverés / 361.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 7 000 Ft
A Boldogasszony dervise és egyéb históriák.