Tóth Béla A mű címe A spiritizmusról Bp., Lampel Róbert 136p. Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. 126. árverés / 365. Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 13 000 Ft Kedvencekhez ad